.

.

12 Katı Pirinç Klasik Siyah Satranç Seti | Büyük Pirinç Tahta ile Metal Satranç Taşları | Güzel El İşi Seti | Kırmızı Kadife Saklama Kutusu ile Soyut Strateji Taktik Tahta Oyunları (Gümüş Tahta)

12 Katı Pirinç Klasik Siyah Satranç Seti | Büyük Pirinç Tahta ile Metal Satranç Taşları | Güzel El İşi Seti | Kırmızı Kadife Saklama

değerlendirme:

₺ 449.97
Mal
Mağazada

???????????????????????????? ???????????????????????? ???????????? ???????????????? : 35. 5x33x5.5 (Santimetre) / 14" x 13" x 2.15". ???????????????????? ???????????????????? ???????????????? : 30. 5x30.5x1. 75 (Santimetre) / 12" x 12" x 0.75".Malzeme : Katı Pirinç + Kadife Üretim Süreci : El yapımı / El işi.Ekstra Koruma İçin Kadife Yastıklı Metal Parçalar Çocuklar, Yetişkinler ve Yaşlılar İçin Mükemmel Olan Herkes İçin Evrensel Metal Satranç Seti.HİNDİSTAN'DAN NAGİNA INTERNATİONAL Tarafından Satıldı ve Üretildi.Satranç, 8×8 Kare Izgarada Düzenlenmiş 64 Kareye Sahip Damalı Bir Tahtada Oynanan İki Oyunculu Bir Strateji Tahta Oyunudur.Dünya Çapında Milyonlarca İnsan Tarafından Oynanan Satrancın, 7.Yüzyıldan Bir Süre Önce Hint Oyunu Chaturanga'dan Türetildiğine İnanılıyor.Her Oyuncu 16 Parça İle Başlar : Bir Kral, Bir Kraliçe, İki Kale, İki Şövalye, İki Piskopos Ve Sekiz Piyon.Her Parça Türü Farklı Hareket Eder, En Güçlüsü Kraliçe Ve En Az Güçlü Piyondur.Amaç, Rakibin Kralını Kaçınılmaz Bir Yakalama Tehdidi Altına Sokarak Kontrol Etmektir.Satın Alma ve Sonsuz Oyun Keyfini Çıkarın.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi