.

.

Lovefish Paten Tekerlekleri Aydınlık ışık Up, 8 adet led ışık Up Paten Tekerlekleri ile Yüklü Rulmanlar ve Manyetik Çekirdek ve L-Anahtarı, Çift Sıralı Paten için (1. 2x2. 3 in / 32x58mm)

Lovefish Paten Tekerlekleri Aydınlık ışık Up, 8 adet led ışık Up Paten Tekerlekleri ile Yüklü Rulmanlar ve Manyetik Çekirdek ve L-Anahtarı,

değerlendirme:

₺ 53.97
Mal
Mağazada

Paten ve Kaykay yaygın olarak dört tekerlek için kullanılan Satır, satır içi skates4 için.3 in/32x58mm paten tekerlekleri ve özel bir L-anahtarı2. Dört tekerlekli paten ve Kaykay İçi için yaygın olarak kullanılan, satır içi skates Specifications için : Öğe adı : paten tekerlekleri ışık ışık up Material : Poliüretan polimer sentetik malzeme ve metal Natural renk : White Light renk : Kırmızı, mavi ve green Roller paten tekerlekler/32 x 58mm Package boyutu 1. Için Sıcak ipuçları : 1.Manyetik çekirdek, kırılgan olmayan ve tekerleklerin daha düzgün yanıp sönmesini sağlayabilen koruyucu bir kapağa sahiptir.Rulmanlar ve manyetik çekirdekler zaten monte edilmiştir, bunları takmanıza gerek yoktur manually.No pil gereklidir, led9'u aydınlatmak için dönerken elektromanyetik indüksiyon üretecektir. ????【Hızı En Üst düzeye çıkarmak için Tasarlandı】- 608 RS yüksek hızlı dönen rulmanlar kullanır, gürültüsüz kayar, daha yumuşak dönüş hızı ve daha dayanıklıdır.Yüksek kaliteli poliüretan polimer malzemeden yapılmış, kaymaz ve aşınmaya dayanıklı, iyi şok emilimi7. ????【Patenlerinizi Aydınlatın】- Bu paten tekerlekleri, muhteşem ve çekici olan üç kırmızı, mavi ve yeşil renkte ışık yayar.kapalı paten veya yarışmalar, paten pistleri, spor tuğlaları, açık beton, asfalt yollar, parklar vb.Paket içerir 8 adet 1.Patenler üç renkte ışık yayar : kırmızı, mavi ve yeşil, parlak ve beautiful8.It dört tekerlekli tek sıra tekerlekli patenler ve kaykaylar için yaygın olarak kullanılır, tek sıra tekerlekli patenler için değil.3 inç/32 x 58mm paten tekerleği ve özel bir L-anahtarı içerir.It kaymaz ve aşınmaya dayanıklıdır, iyi şok emilimi, daha kararlı tutuş, daha güvenli yüksek hızlı dönüş ve daha rahat kaymaya sahiptir.Manyetik çekirdek, kırılgan olmayan ve aynı zamanda tekerleklerin daha yumuşak ve pürüzsüz bir şekilde yanıp sönmesini sağlayan koruyucu bir kapağa sahiptir. ????【Şok Emme ve Kaymaz】 - Yüksek kaliteli poliüretan polimer malzemeden yapılmıştır, sertlik 82a'dır, esneklik 80%.No pil gereklidir, döndüğünde LED'leri yakmak için elektromanyetik indüksiyon üretir, böylece ne kadar hızlı kayarsanız o kadar parlak olurlar.It kapalı paten veya yarışmalar, paten pistleri, spor fayansları, açık beton, asfalt yollar, parklar ve diğer birçok durum için çok uygundur.????【Patenlerinizi Eşleştirin】 - Paket 8 adet 1.Herhangi bir sorun önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi