.

.

【2020 】 WDGSSA Acil Krank Hava Radyo, 2000 mAh Güneş El Krank Taşınabilir AM/FM / NOAA Hava Radyo ile El Feneri, okuma Lambası,cep Telefonu Şarj Cihazı, SOS için Ev ve Acil (kırmızı)

【2020 】 WDGSSA Acil Krank Hava Radyo, 2000 mAh Güneş El Krank Taşınabilir AM/FM / NOAA Hava Radyo ile El Feneri, okuma Lambası,cep

değerlendirme:

₺ 59.64
Mal
Mağazada

★【2021 KLASİK EV radyosu】Eski acil durum radyosuna ve müşterinin geri bildirimlerine dayanarak, yeni özellikleri optimize ettik.2000m Ah değiştirilebilir 3 AAA pil, bir akıllı telefonun yaklaşık yarısını şarj edebilir, en güçlü aydınlatma işlevleri arasında en parlak el feneri ve okuma lambası bulunur.Ayrıca, 6 LED okuma lambası ve kulaklık jakı bulunan acil durum yayını hava durumu uyarı radyosu, hava koşullarından haberdar olmaya devam eder. advance.It bu pazardaki acil durum radyosu için en iyi değerdir. ★ 【EN GÜÇLÜ dış MEKAN KORUMA RADYOSU】Doğa tahmin edilemez, ancak her zaman önceden hazırlanabilir ve hazır olabilirsiniz.Acil durum krank radyosu, hava durumu yayınlarını en son hava durumunu ve kasırgalar, Kum Fırtınaları vb .Gibi tüm tehlike bilgilerini AM/fm'den alabilir. - El krank radyo el feneri cep telefonu şarj cihazı 2000m Ah değiştirilebilir 3 AAA pil yaklaşık yarım kez bir akıllı telefon şarj edebilirsiniz, en güçlü aydınlatma fonksiyonları en parlak el feneri ve okuma lambası içerir.Ayrıca, 6 LED okuma lambası ve kulaklık jakı bulunan acil durum yayını hava durumu uyarı radyosu, hava koşullarından haberdar olmaya devam eder. advance.It piyasadaki değerli bir acil durum radyosudur;. - Bulunduğunuz karanlık yerler için parlak bir el feneri ile el feneri radyo;. - Sizi ve ailenizi her zaman en son bilgilerle güvende tutan tam hazırlığı önceden almanız için kritik bir zaman kazanmanız oldukça yararlıdır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi