.

.

Aopın Cam Raf Aparatı, Ayarlanabilir Cam Klipler Cam Kelepçe Parantez, Fırçalanmış Bitirmek Düz Yüzey Paslanmaz Çelik, 6 ~ 8mm Kalınlığı için Ahşap / Akrilik / Cam Raf, 4 Adet (Kare)

Aopın Cam Raf Aparatı, Ayarlanabilir Cam Klipler Cam Kelepçe Parantez, Fırçalanmış Bitirmek Düz Yüzey Paslanmaz Çelik, 6 ~ 8mm Kalınlığı

değerlendirme:

₺ 27.75
Mal
Mağazada

♦ CAM KELEPÇELERİN KARE BOYUTU : 1-1/8" / 28mm x 0.74"/ 19mm x 1/2"/ 14mm (Y x U x T/D), Montaj Deliği Mesafesi : 15mm / 0.19", Duvar Kalınlığı : 1.7 mm / 0.06". ♦ SIKMA RANAJI : 6~8 MM / 0.23"~0.31" Cam ile Uyumlu S Boyutlu Kare Cam Sabitleme Klipsi.Kare Cam Kelepçenin İç Kısmındaki Lastik Ped, Camın Kaymasını ve Daha İyi Oturmasını Etkili Bir Şekilde Önleyebilen Tokluk ve Aşınma Direncine Sahiptir. ♦ Yaygın Kullanım : Çeşitli Ahşap / Akrilik / Camları Sabitlemek İçin İdealdir.Banyodaki Raflar, Duş Odası, Mutfak Dolabı, Şarap Dolabı, Akrilik Raflar, Koleksiyonları Görüntülemek İçin Raf Destekleri, Kitap Düzenlemek İçin Mükemmeldir.Ev, Ofis, Banyo, Oteller, Salonlar Ve Diğer Yerler Gibi Çeşitli Durumlar İçin Uygundur. MATERİAL PREMİUM MALZEME : Çizim İşlemi Dokusu, Pürüzsüz Paslanmaz Çelik Yüzey.304 Paslanmaz Çelik Cam Kelepçe Braketi, Sabitlemek için Sabit ve Güvenli Bir Şekilde Sabitlenebilir. Glass.It su geçirmez ve hafif, Güçlü taşıma kapasitesi.Mükemmel taşlama işçiliği, çapak yok ve arkadaki çift delikler güvenilir sabitleme sağlar.Cam Duş Raf Destekleri son derece dekoratiftir ve duvara veya montaj yüzeyine zarar vermez.Güvenli ve kurulumu kolay. ♦ ÜRÜNLER ŞUNLARDIR : 4 ADET Kare Cam Kelepçeleri (28 X19 X14 MM), 8 ADET Plastik Genleşme Borusu, 8 ADET Vidalar.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi