.

.

STXMY şarap bardağı Tutucu, 20cm8inch Stemware Raf Altında Kabine, demir Kırmızı şarap bardakları Depolama Askı Organizatör, Bar ev mutfak dekoru için (Siyah, 2 Satır)

STXMY şarap bardağı Tutucu, 20cm8inch Stemware Raf Altında Kabine, demir Kırmızı şarap bardakları Depolama Askı Organizatör, Bar ev

değerlendirme:

₺ 97.71
Mal
Mağazada

★Kurulumu kolay : hızlı ve montajı kolay, mevcut rafın altında asılı.Hızlı kurulum için birlikte verilen vidaları kullanın.Çoğu dolap için uygundur. ★Demir malzeme : Kabinin altındaki kadeh tutucu, şarap kadehi tutucusunun paslanmasını etkili bir şekilde önleyen ve uzun bir servis ömrüne sahip olan yüksek kaliteli kaplama tasarımına sahip yüksek kaliteli demirden yapılmıştır. ★Çeşitli cam türleri için uygundur : Bordeaux camı, beyaz şarap camı, kokteyl camı, şampanya camı, brendi camı, lale camı, Bordo camı gibi çeşitli cam türleri için uygundur.Şarap bardaklarını güvenli ve istikrarlı bir şekilde asın. ★Yerden tasarruf : Şarap kadehi tutucusu, sayaçlar, dolaplar, bar arabaları, büfeler, mutfak eşyaları ve depolama dolapları için yerden tasarruf sağlayan kompakt bir yapıya ve zarif bir tasarıma sahiptir. ★Kullanımı : mutfak, bar, yemek odası zarif tat eklemek için, ama aynı zamanda şarap severler için en iyi hediye.Boyutu : 20 cm/8 inç | Renk : Siyah.

detaylı bilgi

Malzeme:
demir Rengi

Müşteri seçimi