.

.

Guam Harita Duvar Sanat Baskı - Koordinatları ile 8x10 Siluet Dekor Baskı. Harika bir Guam Temalı Hediye. Gri, Siyah ve Beyaz tonları.

Guam Harita Duvar Sanat Baskı - Koordinatları ile 8x10 Siluet Dekor Baskı. Harika bir Guam Temalı Hediye. Gri, Siyah ve Beyaz tonları.

değerlendirme:

₺ 149.85
Mal
Mağazada

LÜTFEN DİKKAT : Sanat eseriniz fotoğraf kağıdına basılmıştır ve çerçevesiz olarak teslim edilecektir - 8x10 çerçeveler, çevrimiçi olarak veya birçok tanınmış perakendecide bulunan, bulunması kolay bir standart boyuttur.GUAM TEMALI DUVAR baskısı, harita koordinatlarıyla birlikte gri mermer desenle kaplanmış bir ülkenin siluet resmidir.Oturma odası, ofis, yatak odası, den, banyo, mutfak, giriş, koridor, kütüphane veya evinizdeki veya işyerinizdeki herhangi bir odayı çerçevelemeye ve asmaya hazır harika bir sanat baskısı!LİSTENİZDEKİ HERHANGİ bir GUAM sakini VEYA ziyaretçisi için HARİKA bir HEDİYE - Doğum günleri, Noel, yıldönümleri, eve taşınma partisi, iş hediyeleri, tatil hediyelik eşyaları ve diğer durumlar için mükemmel bir hediye.Ya da kendinizi şımartın ve mekanınızdaki dekoru güncelleyin!Anne, baba, koca, eş, erkek arkadaş, kız arkadaş, büyükanne, büyükbaba, en iyi arkadaş, çocuklar, iş arkadaşları ve daha fazlası için özel bir hediye yapar.ÇERÇEVEYE HAZIR-8x10 inçlik çerçevelerin herhangi bir büyük kutu, departman veya zanaat mağazasında satın alınması kolaydır.Evinizde mükemmel bir görünüm için dekorunuzla çalışan çerçeve rengini, genişliğini ve paspas boyutlarını seçin!DAYANACAK şekilde üretilen KALİTELİ baskılar-Tasarımlarımız, hafif, ince bir parlaklığa ve minimal bir dokuya sahip, parlak, düz mat bir yüzeye sahip kaliteli fotoğraf kağıdına (ışığa duyarlı ve uzun ömürlü) basılmıştır.sanat eserine güzel bir derinlik ve kalite getiriyor.GÜVENLİ NAKLİYE için KORUYUCU AMBALAJ-Baskı, nakliye sırasında fotoğrafları ve resimleri korumak için özel olarak tasarlanmış sağlam bir posta zarfı içinde paketlenir ve gönderilir.Tasarımlarımıza bakın-Sanat baskılarımızın tam seçimine göz atın https : //www./ el yapımı / Westbrook-Tasarım-Stüdyo.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi