.

.

Anshka Sihirli Rhinestone Kolay Bun Maker, Bun Maker, Sihirli Saç Şekillendirici Bun Şekillendirici, Retro Rhinestone Saç Bandı Aksesuar, kolay Saç Aracı DIY Saç Şekillendirici Aracı için Uzun Orta Saç (6 adet)

Anshka Sihirli Rhinestone Kolay Bun Maker, Bun Maker, Sihirli Saç Şekillendirici Bun Şekillendirici, Retro Rhinestone Saç Bandı Aksesuar,

değerlendirme:

₺ 68.31
Mal
Mağazada

【Sihirli Saç Şekillendirme】 Saç derinize ve saç köklerinize zarar vermeyi bırakın - Bu bükülebilir bant, saçlarınızı kaymadan başınıza sıkıca tutacak ve tutacaktır. 【Sihirli Saç Topuz Makinesi】 Kolayca güzel, sağlam ve zarif stiller yapın.Herkes kullanabilir.Saçlarınızı saniyeler içinde Fransız alçak topuz, şık yüksek topuz, yarım updo, at kuyruğu veya romantik örgü stiline zahmetsizce tutun ve şekillendirin!. 【Kaymaz Saç Tokası】 Güçlü bir tutuş için dayanıklı bir şekilde yapılmış, rüzgarlı günlerde bile saç stilinizi yerinde tutacaktır. 【Kullanımı Kolay】 Kolayca güzel, sağlam ve zarif stiller yapın.Herkes kullanabilir.Birkaç dakika içinde daha güzel ve zarif bir saç modeli sağlanacaktır. 【Zarif Köfte Kafa Saç Tokası】 Tüm durumlar için saçınıza cazibe bir dokunuş ekleyin.Tüm Saç Tipleri için, İnce/kalın/düz/dalgalı ve dokulu saçları arapsaçı olmadan kolayca yukarı çekin ve tutun!. 1) Saç dokuma için uygundur, yetişkinler, çocuk saçları veya at kuyruğu için uygundur. 2) Kullanımı kolay, şaşırtıcı sonuçlar. 3) Doku iyi, dayanıklı ve deforme olmaz. 4) Traceless tasarım, çekme saçlara zarar vermez 5) Parlak renkler, moda trendleri 6) Suya dayanıklı.

detaylı bilgi

Malzeme:
alüminyum alaşım + kumaş + rhinestones
Boyut:
Uzunluğu yaklaşık 33 cm
Ürünler şunlardır:
1/6 Adet * Rhinestone Kolay Topuz Makinesi :
Not:
①.Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, gerçek renk resimden belki hafif bir farklı renk. :
②.Izin lütfen 0.5-2 cm manuel ölçüm nedeniyle farklılık. :

Müşteri seçimi