.

.

Yzzsjc 6 adet Kırmızı Plastik Fast Food Sepeti ve 60 adet Siyah Damalı Kağıt Fast Food Restoran Malzemeleri için Klasik Şarküteri Sepetleri, Şarküteri Servisi, Ekmek Sepetleri, Burgerler, Barbekü, Sandviçler ve Patates Kızartması (Kırmızı)

Yzzsjc 6 adet Kırmızı Plastik Fast Food Sepeti ve 60 adet Siyah Damalı Kağıt Fast Food Restoran Malzemeleri için Klasik Şarküteri

değerlendirme:

₺ 38.97
Mal
Mağazada

Malzeme : Plastik gıda sepetleri, dayanıklı ve uzun ömürlü plastikten yapılmıştır.Oymak tasarım, güzel ve cömert.Şarküteri sandviç ambalaj kağıdı, ekose desen, retro hissediyorum ekleyin.Plastik fast food sepeti ve kontrol edilmiş kağıdın kombinasyonu, yemeğinizin görünümünü iyileştirebilir ve herhangi bir yağ veya kırıntıyı yakalayabilir.Bakımı kolay : Fast food sepeti şık ve pratiktir, temizlenmesi kolaydır ve birçok kez tekrar kullanılabilir.Hizmet gıda sepeti maliyeti kurtarmak için yiyecek çeşitli hizmetler kullanılabilir.Tek kullanımlık damalı kağıt, sağlam ve yırtılması kolay değil, yiyecek sepetine yerleştirilmiş, atma kullanımı ile bakımı kolay.Avantajı : Restoranlar için servis sepetleri geleneksel kağıt tabaklardan daha ucuzdur ve bu da onları mükemmel bir alternatif haline getirir.Eğer küçük bir yağlı kağıt geçiyorsa, sadece hızlı bir şekilde silin.Yemek servisi için plastik sepetler doğrudan bulaşık makinesine gidebilir.Fast food sepetleri ve damalı kağıtlar partiler, kuyruklar ve eğlenceli konuklar için mükemmeldir.Geniş uygulama yelpazesi : Servis ve damalı kağıt için ekmek sepetleri kızarmış yiyecekler,hamburger, patates kızartması, ekmek çubukları,tavuk kanadı,kavrulmuş yer fıstığı, sandviç, salata, patates kızartması vb.Gibi mezeler servis etmek için kullanılabilir.Plastik sepet tek başına da kullanılabilir ve meyve kasesi,kozmetik sepeti, atıştırmalık sepeti, banyo sepeti vb.Olarak kullanılabilir.Damalı kağıt, hamburger, sandviç, sosisli sandviç vb.Için ambalaj kağıdı olarak da kullanılabilir.Paket içeriği : Her paket servis için 6 adet plastik gıda sepeti ve 60 adet damalı kağıt içerir.Plastik fast food sepeti boyutu 10.43*6.81*1.46 inç/26.5*17.3*3.7 cm ve damalı kağıt boyutu10. 94*10.12 inç/27.8 * 25.7 cm.Renk : Kırmızı.

detaylı bilgi

Malzeme:
plastik ve kağıt
Boyutu:
resimde gösterildiği gibi
Renk:
resimdeki gibi gösterilir
Miktar:
6 adet plastik fast food sepetleri ve 60 adet damalı kağıt
Özellikler:
Fast food sepeti dayanıklı plastikten yapılmıştır. Oymak tasarım, güzel ve cömert. Yağ emici damalı kağıt, ekose tasarım, retro duygusu ekleyin. :
Fast food sepeti ve damalı kağıt, yemeğinizi süslemek ve taşımak için mükemmeldir. :
Avantaj:
Plastik fast food sepetleri geleneksel kağıt tabaklardan daha ucuzdur ve bu da onları mükemmel bir alternatif haline getirir. Eğer küçük bir yağlı kağıt geçiyorsa, sadece hızlı bir şekilde silin. Fast food sepetleri doğrudan bulaşık makinesine gidebilir. :
Geniş uygulama yelpazesi:
Fast food sepeti ve damalı kağıt, hamburger, patates kızartması, ekmek çubukları, kavrulmuş yer fıstığı, sandviç, salata, patates kızartması vb.Servis etmek için kullanılabilir. :
Yiyecek sepeti tek başına da kullanılabilir ve meyve kasesi, kozmetik sepeti, atıştırmalık sepeti, banyo sepeti vb.Olarak kullanılabilir. :
Damalı kağıt, hamburger, sandviç, sosisli sandviç vb.Için ambalaj kağıdı olarak da kullanılabilir. :
Fast food sepeti ve damalı kağıt partiler, kuyruklar ve eğlenceli konuklar için mükemmeldir. :
Paket İçeriği:
Her pakette 6 adet plastik fast food sepeti ve 60 adet damalı kağıt bulunur. :
Sıcak not:
Lütfen manuel ölçüm nedeniyle boyutta küçük bir hataya izin verin. :
Hafif renk farkı izin lütfen nedeniyle farklı monitör. :
Lütfen satın almadan önce boyutunu onaylayın. :

Müşteri seçimi