.

.

T Shirtler için Isı Transfer Kağıdında TransOurDream Mavi Parlak Demir (6 Yaprak, 8.5x11) Karanlıkta Parlayan 2.0 Açık ve Koyu Kumaşlar için Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı için Yazdırılabilir Isı Transfer Vinil (TRANS-GD2-6-1)

T Shirtler için Isı Transfer Kağıdında TransOurDream Mavi Parlak Demir (6 Yaprak, 8.5x11) Karanlıkta Parlayan 2.0 Açık ve Koyu Kumaşlar

değerlendirme:

₺ 56.97
Mal
Mağazada

????Karanlıkta PARLAYAN 2.0 TRANSFER kağıdı : Bu aydınlık yazdırılabilir ısı transfer Vinili Karanlıkta Parlar.UZUN PARLAYAN ZAMAN.Makas ve Cricut kullanarak kesmek kolaydır.HERHANGİ BİR MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ yazıcı ile uyumludur.Son derece makine yıkama dayanıklı, soyulma yok, çatlama yok ve 30 yıkamadan sonra solma yok.6 Yaprak aydınlık ısı transfer kağıdı ve 2 yaprak yeniden kullanılabilir teflon kağıt paketi. ????GEREKSİNİMLER : Mürekkep püskürtmeli yazıcı (HP, Brother, Canon ve daha fazlası) Pigment mürekkep veya boya mürekkep Makas veya kesme makinesi (Cricut, Silhouette ve daha fazlası) Demir veya kolay ısı basın veya profesyonel ısı basın makinesi Teflon kağıt (pakete dahil). ????UYGULAMALAR : Tişörtü, kapüşon, tote, kanvas çanta, önlük, maske, yastık kılıfı, yastık kılıfı, masa örtüsü, bayrak ve afiş gibi açık ve Koyu renkli %100 pamuklu veya poli pamuklu kumaşlara metin, resim, fotoğraf ve resim aktarın.Anneler Günü, Babalar Günü, Doğum Günü, Şükran Günü, Paskalya, Cadılar Bayramı, Noel, Sevgililer Günü veya Düğün Gününde arkadaşlarınıza veya ailenize özel DIY hediyeler yapın. ????Kullanımı KOLAY : [1] Ayna Baskısı yok ve Tasarımınızı kesin. [2] Yazdırılan görüntüyü yukarı bakacak şekilde kumaşların üzerine yerleştirin ve görüntüyü teflon tabaka ile örtün (pakette). [3] Görüntüyü Ütüyle veya ısı Presiyle aktarın. [4] Teflon kağıdı çıkarın.Nakil yapıldı!. ????BİZ KİMİZ : Isı transfer kağıdı, su kaydırağı çıkartma kağıdı ve daha pek çok alanda 20 yıllık Ar-Ge, üretim ve ODM tecrübesi (birçok birinci sınıf global marka için) ile lider bir üreticiyiz.Trans Our Dream, hem ev hem de profesyonel kullanıcılar için yüksek kaliteli ürünler sunmayı taahhüt eden markalarımızdan biridir.Bu arada kendi markanızı oluşturmanıza ve logonuzu transfer kağıdının arkasına yazdırmanıza yardımcı olabiliriz.Herhangi bir sorunuz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Isı tüm görüntüyü bir taraftan diğer tarafa yavaşça bastırın.Pigment mürekkep ve boya mürekkep ile uyumlu.TÜM mürekkep püskürtmeli yazıcı markalarıyla uyumludur (HP, Cannon, Brothers ve daha fazlası).Aşağıda, transferden sonra çamaşır yıkamak için bazı ipuçları verilmiştir. image.It aktarılan görüntünün canlı kalmasına ve giysilerinizde daha uzun süre kalmasına yardımcı olabilir.Lütfen yıkamadan önce okuyun.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi