.

.

NFTİGB Pet Şeffaf Taşıyıcı, kedi Taşıyıcı, Köpek Taşıyıcı, evcil Hayvan Taşıyıcı Havayolu Sertifikalı, Küçük Köpekler, Kediler, Kamp, Yürüyüş, Dış Mekan kullanımı, Pembe Mavi Siyah için Köpek Yumuşak Kabuk Taşıyıcı.15 lbs'ye kadar.

NFTİGB Pet Şeffaf Taşıyıcı, kedi Taşıyıcı, Köpek Taşıyıcı, evcil Hayvan Taşıyıcı Havayolu Sertifikalı, Küçük Köpekler, Kediler, Kamp,

değerlendirme:

₺ 86.64
Mal
Mağazada

[Havayolu Onaylı Evcil Hayvan Taşıyıcı] - ABD havayollarının NFTİGB kedi taşıyıcıları için uygundur.Genel boyut : 16. 53inx10.23inx13.78in, katlanmış boyut : 16.53inx2.75inx13.78in.orta/küçük yavru kediler, küçük yavru köpekler için tasarlanmış, kedi havayolu oturma ve seyahat onaylı olarak kullanılır.boyut L, 15 lbs'den daha ağır olmayan evcil hayvanlar için önerilir. [Havalandırma Tasarımı] - NFTİGB kedi çantası her zaman temiz hava tutmak için tasarlanmıştır : havalandırma sistemi çok zekidir.Çantanın her iki tarafı ve üstü mevcuttur.Panoramik net geniş görüş şeffaf kapak tasarımı, kedileri klostrofobiden uzak tutar ve kaygıyı azaltır. [Ergonomik Tasarım] - NFTİGB kedi kutusu ve saplı taşıyıcı ve daha geniş ve daha kalın dolgulu ayarlanabilir omuz askıları, seyahat sırasında stresi azaltmaya ve yükü dengelemeye yardımcı olur.Bu omuz askısı, sürüş sırasında emniyet kemerine sabitlenmiş bir emniyet kemeri olarak da kullanılabilir. [HAFİF VE insanlaşmış tasarım]-Çıkarılabilir çift taraflı alt ped tasarımı ile NFTİGB yumuşak taraflı kedi kafesi, her mevsimde kullanıma uygundur.Alt, yere yerleştirildiğinde daha fazla stabilite için beş plastik ayağa sahiptir ve lawn.It montajı ve saklanması kolaydır, sadece yanları fermuarlayın veya açın ve gitmeye hazırsınız!Ne harika bir kedi taşıyıcı!Sadece sizin için tasarlandı!. [Katlanır tasarım], yumuşak kenarlar, tüm tepsiyi düzgün bir küçük pakete sığdırmak için katlanır, sadece üst ve alt kısımları birlikte fermuarlayın, kullanılmadığında çok az depolama alanı kaplar.Boyut M 14.in * 8.66 in * 7.87 in 5.5 lbsize kadar evcil hayvanlar için uygundur L 16.53 in*10.23 in * 13.78 in 16.5 lbsmaterial'e kadar evcil hayvanlar için uygundur : PVCÜRÜN M boyut ağırlığı 1.23 poundürün L boyut ağırlığı 1.98 pound.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi