.

.

Joywayus Pirinç Hex Sayaç Battı Fiş 1/8 NPT Erkek Boru Montaj Set İç Hex Soket Konu Boru Fiş Boru Ucunu Kapatmak için (10 paketi)

Joywayus Pirinç Hex Sayaç Battı Fiş 1/8 NPT Erkek Boru Montaj Set İç Hex Soket Konu Boru Fiş Boru Ucunu Kapatmak için (10 paketi)

değerlendirme:

₺ 22.47
Mal
Mağazada

【Boyut】 1/8 " NPT Erkek.Pirinç Fiş Bağlantı Parçaları (10 Adet). 【Malzeme】 Pirinç.Islak ortamlarda kullanıma uygun üstün anti-korozif özelliklere sahip yüksek kaliteli pirinçten yapılmıştır.Güzel şekil, pürüzsüz yüzey, asit direnci, korozyon önleyici, güçlü doku performansı. 【Altıgen Fiş】 Bir borunun veya rakorun ucunu kapatmak için altıgen tahrikli gömme fiş.Fiş dişi boruya takılır ve montaj ve demontaj sırasında bir anahtarla daha fazla kaldıraç için dahili bir altıgen kafaya sahiptir. 【Kullanım】 Dişli delikleri maskelemek için daha sıkı bir conta oluşturmak üzere tasarlanmış mekanik bir bağlantı elemanları.Su, gaz, yağ ile doldurulmuş boru/borunun uçlarına monte etmek için uygundur. 【Yaygın Uygulamalar】 Basınç altında hava, buhar, gaz, su, yağ ve sıvıların sızmasını önlemek için makine, bağlantı parçaları veya borulardaki delikleri kapatmak için yaygın olarak kullanılır.Bu fişler ayrıca emme manifoldu su portlarını, su pompası portlarını, su sıcaklığı ve yağ gönderen deliklerini, motor bloğu deliklerini vb.Engellemek için de mükemmeldir.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi