.

.

Premium, Geri Dönüştürülebilir Siyah Kubbe Kapakları, 100 Paket. Tek Beden Herkese Uyar 10, 12, 16 ve 20 Oz için Seyahat Kapağı İçecek Bardakları Kafeler ve Paket Kahve Dükkanları için Dökülmeye Karşı Dayanıklıdır. Sıcak İçerik Uyarısı içerir.

Premium, Geri Dönüştürülebilir Siyah Kubbe Kapakları, 100 Paket. Tek Beden Herkese Uyar 10, 12, 16 ve 20 Oz için Seyahat Kapağı İçecek

değerlendirme:

₺ 39.90
Mal
Mağazada

BİR BEDEN EN ÇOK UYUYOR = DAHA AZ ENVANTER VE HARCAMA.GELİŞTİRİLMİŞ HAVA AKIŞI = DAHA KEYİFLİ İÇME.Daha iyi bir İçme Deneyimi için Üstteki Küçük bir Delik Kapağa küçük bir delik eklemek, kapaklı içecek kapağının içindeki bina vakumunu hafifletir, bu nedenle kapaklarımızla birlikte kullanıldığında içeceklerinizin daha yumuşak aktığını göreceksiniz.Delik olmadan, içeceğiniz döküldüğünde gurgle olacak ve bu da kötü bir içme deneyimine yol açacaktır.Kapağımız evrensel olarak çoğu 8-24 onsluk ticari kağıt bardağa sığar.No biri ağızlarını cappuccino veya sıcak çikolatanın sıcaklığından yakmak istiyor!.Tüm yüksek kaliteli 100 adet yedek samansız kubbe kapağı setimizde saçma bir Ömür Boyu Memnuniyet Garantisi sunuyoruz.Memnuniyetinizi veya paranızı geri alacağınızı kesinlikle garanti ediyoruz!.Düşünceli tasarımımız, müşterilerinizi termal paketlerinin içindeki sıcak içeriklerden korur cup.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi