.

.

Softsoap-US05266A SOFTSOAP Antibakteriyel Sıvı El Sabunu Dolum, Taze Narenciye, 50 Ons Şişe, Banyo Sabunu, Dökme Sabun, Nemlendirici Antibakteriyel El Sabunu (6'lı Paket)

Softsoap-US05266A SOFTSOAP Antibakteriyel Sıvı El Sabunu Dolum, Taze Narenciye, 50 Ons Şişe, Banyo Sabunu, Dökme Sabun, Nemlendirici

değerlendirme:

₺ 107.46
Mal
Mağazada

ANTİBAKTERİYEL EL SABUNU : Bakterilerin %99.9'unu ortadan kaldırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır (El yıkama testinde aşağıdaki yaygın zararlı bakterilere karşı : S. aureus ve E. coli.).EL SABUNU DOLUM : Uygun 50 ons dolum boyutu.NEMLENDİRİCİ ANTİBAKTERİYEL SABUN : Nemlendiricili benzersiz formül cildi yumuşak ve korumalı hissettirir.DERMATOLOG tarafından TEST edildi : Bu el sabunu dermatolog tarafından test edildi ve ellerde naziktir.SOFTSOAP : SOFTSOAP sıvı el sabununu, Dr. Bronner'ın kastilya sabunu, Bayan Meyer'in el sabunu, Dove bar sabunu ve çay ağacı sabunu dahil olmak üzere köpüren el sabunu, organik sabun, doğal sabun markalarıyla karşılaştırın.Sıvı EL SABUNU : SOFTSOAP sıvı el sabunu, bar sabunu ve ev yapımı sabuna mükemmel bir alternatiftir.Kullanım notu : eyes.In temas halinde, su ile yıkayın.Stil : Taze Narenciye Softsoap Antibakteriyel Sıvı El Sabunu, Taze Narenciye cildinizi yumuşak ve korumalı hissettirirken temizler.Eşsiz formülü nedeniyle, pompa sadece Softsoap antibakteriyel sıvı el ile doldurulmalıdır soap.It ellerinizi sabunla yıkamak ve akan suyu 20 saniye boyunca temizlemek en iyisidir.Taze narenciye kokusu, el yıkama deneyimini arttırır ve bu el sabunu herhangi bir mutfağa veya banyoya mükemmel bir katkı sağlar. (*Aşağıdaki yaygın zararlı bakterilere karşı bir el yıkama testinde : s. Aureus ve E. coli).

detaylı bilgi

Müşteri seçimi