.

.

AideMeng Hollandalı Fırın - Emaye Dökme Demir Hollandalı Fırın Kapaklı-4Qt Dökme Demir Hollandalı Fırın Pot Ev Pişirme için, Braiser, Pişirme (Mavi)

AideMeng Hollandalı Fırın - Emaye Dökme Demir Hollandalı Fırın Kapaklı-4Qt Dökme Demir Hollandalı Fırın Pot Ev Pişirme için, Braiser,

değerlendirme:

₺ 149.97
Mal
Mağazada

????#Neden Her Ev Aşçısının Hollanda Fırınına ihtiyacı vardır # Bu çok yönlü hepsi bir arada tencere, orijinal çok pişiricidir.Hyde Park'taki Culinary Institute of America'da yardımcı doçent olan Lance Nitahara,” Bir dökme demir Hollanda fırını size her gün bir Anlık Tencereden daha iyi sonuçlar verecektir " diyor. N.Y.In aslında, bu bir tava yavaş pişiricinizin, stok tencerenizin, makarna tencerenizin, somun tavanızın ve fritözünüzün yerini alabilir.emaye dökme demir, asla terbiye edilmesi gerekmeyen porselenden yapılmış parlak, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir!. ????❤Değerli Paket : tencere seti Bizim 4 QT emaye dökme demir Hollandalı fırın, ısıya dayanıklı silikon eldiven, ve bir ısı yalıtımı mat bir dizi geliyor.Her aile mükemmel pişirme için partiler ve toplantılar sırasında gerekli olan mutfak bir araçtır. ????✔ Son Derece Çok Yönlü - Hollanda Fırını kızartmak, kızartmak, sote etmek, ızgara yapmak, kızartmak, fırında pişirmek, kızartmak, kızartmak ve yavaş pişirmek için kullanılabilir.Eşsiz ısı tutma, iletkenlik ve üstün mukavemet için dayanıklı dökme demirden üretilen Hollanda Fırını, yiyecekleri daha uzun süre daha sıcak tutmak için yiyecekleri yumuşak ve eşit bir şekilde pişirmenizi sağlar. ????✔ Kolay Temizlik : Kolay Dökme demir tencere, kullanımdan sonra yıkanmasını kolaylaştıran emaye kaplamaya sahiptir.Tencereleri ılık suda elle yıkayın, durulayın ve paslanmayı önlemek için iyice kurulayın. ????gift Mükemmel hediye fikri : Kamp hollandalı fırın dökme demirimiz partiler, Noel, eve taşınma hediyesi vb.Gibi çeşitli durumlar için idealdir. olanlar , ve arkadaşlarınız, aileniz için mükemmel bir hediye olabilir, çok severdi.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi