.

.

Nail Art Etiketler Çıkartmaları 3D Tırnak Sticker Kaydırıcılar Girdap Dalga Hatları Şerit Grafik Tırnak Süslemeleri Gül Altın Şeritleme Fransız İpuçları Nail Art Çıkartmaları Folyolar 5D Manikür Hatları Geometri Kaymak (Dalga)

Nail Art Etiketler Çıkartmaları 3D Tırnak Sticker Kaydırıcılar Girdap Dalga Hatları Şerit Grafik Tırnak Süslemeleri Gül Altın Şeritleme

değerlendirme:

₺ 17.97
Mal
Mağazada

Quantity Miktar : Akrilik tırnaklar için 8 yaprak Fransız girdap çizgi stili tırnak sanat çıkartması alacaksınız, bu da size birden fazla seçenek sunabilir ve zengin tırnak DIY hayal gücünüzü tatmin edebilir. Design Benzersiz Tasarım : Her desen, her tasarımcı için benzersiz bir tasarıma, çekici ve yaratıcı, Artan ilhama sahiptir. Use Kullanımı Kolay : Bu tırnak çıkartması kendinden yapışkanlıdır ve tutkal gerektirmez, Sadece tırnak çıkartmalarını soymak ve tırnak çıkartmalarını tırnağınıza yapıştırmak için cımbız kullanın.Tırnak sanat çıkartmalarımız uzun süre dayanabilir ve doğru şekilde yapıştırırsanız parlaklıklarını aynı anda koruyabilir. Occasion Fırsat : Bu eşiniz, kız arkadaşınız, anneniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız için en iyi hediye.Her sayfa mükemmel bir bağımsız pakete sahiptir.Ev kullanımı ve tırnak salonları için uygundur.ayrıca cep telefonu kapakları, tebrik kartları, vücut sanatı vb.İçin ideal dekorlardır. ♦ Kaliteli Hizmet : Kurutulmuş Çiçekler Tırnak Sanatı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve sorununuzu hızlı ve etkili bir şekilde çözeceğiz.Renk : Noel.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi