.

.

Uzatılmış Klozet Kapağı, Hızlı Kurulum ve Kolay Temizlenebilir, Değiştirilebilir Menteşeli, Ahşap Yumuşak Yakın Klozetler (17,3 x 14,9 x 2,8 inç) (Siyah Mermer)

Uzatılmış Klozet Kapağı, Hızlı Kurulum ve Kolay Temizlenebilir, Değiştirilebilir Menteşeli, Ahşap Yumuşak Yakın Klozetler (17,3 x

değerlendirme:

₺ 217.50
Mal
Mağazada

【Uzatılmış Tuvalet için】Standart tuvaletler için bu klozetler, çoğu uzatılmış tuvalete uyacak şekilde tasarlanmıştır.Uzatılmış bir boyuta ihtiyacınız olduğunu onaylamak için lütfen satın almadan önce tuvaletinizin boyutunu ölçün. (17.3*14.9*2.8 ınchs). 【Yüksek kaliteli Malzemeler】 Yüksek kaliteli mdf'den yapılmış uzatılmış klozet kapağı su geçirmez, neme dayanıklı, dayanıklı ve kırılması zordur.Çok yumuşak ve rahat, kullanımı çok uygun.Klozet yuvasının altındaki sabit conta, 200 kg'a kadar yüklere dayanabilir. 【Otomatik İndirme】 Entegre otomatik indirme / yumuşak kapama özelliğine sahip uzatılmış klozet kapağı, yüksek sesle çarpmaları ve parmakların sıkışmasını önlemek için klozet kapağının bir fısıltı gibi hafifçe kapanmasını sağlar. 【Temizlemesi Kolay】 Yumuşak Yakın Klozetin yüzeyi, rahat bir oturma hissi sağlayan ve temizlenmesi kolay, neme dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı kaplamadan yapılmıştır. 7. hızlı Yükleme Özelliği hızlı ve kolay montaj sağlamak için dahil hızlı bağlama cihazı.Yuvarlak klozet kapağı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde size geri döneceğiz!.Renk : Siyah Mermer.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi