.

.

10 Sayfalık Köpük Yuvarlak Nokta Çift Taraflı Yapışkan 3D Zanaat Köpük Bant DIY El Yapımı El Sanatları/Ofis Malzemeleri, 1000 Adet, 2 Boyutları (0.3 inç ve 0.4 inç)

10 Sayfalık Köpük Yuvarlak Nokta Çift Taraflı Yapışkan 3D Zanaat Köpük Bant DIY El Yapımı El Sanatları/Ofis Malzemeleri, 1000 Adet,

değerlendirme:

₺ 252.30
Mal
Mağazada

PAKET ŞUNLARDIR : 5 Sayfalık 0.3 inç çift taraflı yapışkan köpük noktalar (500 parça) + 5 sayfalık 0.4 inç çift taraflı yapışkan köpük noktalar (500 parça), tamamen 1000 parça.MALZEME : Yüksek kaliteli PE köpük yapılmış, dayanıklı, uzun bir süre için kullanılabilir.BOYUT : İki boyut, köpük noktasının çapı 0,3 inç ve 0,4 inçtir.GÜÇLÜ yapışkanlık : Yüksek kaliteli PE köpük ve yapıştırıcılar tutkal olmadan uzun süreli yapışkanlığı koruyabilir ve el sanatlarınıza zarar vermez.UYGULAMALAR : Çeşitli durumlar ve malzemeler için uygundur, plastik parçaları, çerçeve dekorasyon şeritlerini, mobilya dekorasyon şeritlerini sabitlemek için kullanılabilir.Kart, scrapbooking, davetiyeler veya diğer DIY el yapımı el sanatları için uygundur. 【MATERİAL】 : yüksek kaliteli PE köpük yapılmış, dayanıklı, güçlü yapışkanlık, uzun bir süre için kullanılabilir. 【BOYUT】 : İki boyut, köpük noktasının çapı 0,3 inç ve 0,4 inçtir. 【PAKET İÇERİĞİ】1. 5 Sayfa 0.3 inç çift taraflı yapışkan köpük noktaları (500 adet). 2. 5 Yaprak 0.4 inç çift taraflı yapışkan köpük noktaları (500 adet). 1 yapısal ÖZELLİKLERİ bulunmalıdır. Yüksek kaliteli PE köpük yapılmış, dayanıklı, güçlü yapışkanlık, uzun bir süre için kullanılabilir.2. Çeşitli durumlar ve malzemeler için uygundur, güçlü yapışkanlık, el sanatlarınıza zarar vermez.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi