.

.

CooB Plaj Kum Kepçe Metal Dedektörü Aracı, paslanmaz Çelik Kepçe Kürek Metal Tespit Hazine Avcılık, ışık Güçlü Seyahat Karbon Fiber Kolu Kutup (karbon Kolu + Krepish v2)

CooB Plaj Kum Kepçe Metal Dedektörü Aracı, paslanmaz Çelik Kepçe Kürek Metal Tespit Hazine Avcılık, ışık Güçlü Seyahat Karbon Fiber

değerlendirme:

₺ 404.97
Mal
Mağazada

???????????????????? ???????????????? ???????????????????? & ???????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ???????????????????????? : Bu metal tespit avcılık aracı kiti - acemi ve pfofessional için mükemmel bir seçenek use.No kumu elemek için ellerinizi kullanmanız gerekir.Paslanmaz çelik metal tespit kum kepçemiz, güçlü hafif karbon kutup sapı ile birlikte bulgularınızı bulmanızı kolaylaştırır. ???????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????? ???????????????????? : En kaliteli 1.5 mm / 0.06 " paslanmaz çelikten yapılmış, aşınmaya dayanıklı, paslanması kolay değil.Kaynak, parlatma dahil olmak üzere kepçenin tüm elemanları – yüksek seviyede gerçekleştirilir.Kullanılan 7mm / 0.28" hexahedron delik.Arka duvar, ayağı durdurmak için kolaylık sağlayan ve ellerdeki yükü azaltan cimri bir açıyla yapılır.Kepçeyi daha da güçlü ve sert hale getirmek için ilave sertleştirme kaburgası eklendi.Üst borunun geliştirilmiş fiksasyonu. ???????????????? ???????????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????? : Kum kepçe, metal dedektörü, sualtı ve sörf ile sahilde etkili ve basit arama için özel olarak tasarlanmıştır.Evrensel model.Su ve sörf hatları için iyi.Mükemmel yıkama kabiliyetine sahiptir. Birçok tatilciyi çeken kumlu plajlarda metal dedektörü ile kullanımda çok iyi.Zemin koşulları : Siltli veya killi kum, kabuklu ve taşlı kil ve silt tıkanmış kum. ???????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ???????????????????????? ???????????????????????????????? : Bizim karbon kutup kolu yapılır kalite 1.85 mm/ 0.073 " karbon fiber.Çok hafif ve Güçlü.Model, nakliye için çok uygun olan ve az yer kaplayan iki parçadan oluşur.Direğin bir ucunda rahat bir tutamak ve diğer ucunda (kepçe ile bağlantı yerine) özel bir şok emici ve sızdırmazlık elastik bandı vardır. ???????????????????????????????????????? : ???????????????????? : UZUNLUK : 9.85" / 250mm. GENİŞLİK : 4.72"/120mm.YÜKSEKLİK : 3.14"/80mm.KOLU İÇİN ÜST DELİK ~ yaklaşık 1.2" / 30.5 mm. (nedeniyle el yapımı iş iç çapı 1.2 içinde değişebilir"-1.225" /30.5-31.1 mm).Bu model Kutuplarla Coo B veya Çapı ~1.2 " olan diğer kutuplarla kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.Ayrıca kutuplarınızda sızdırmazlık katmanı olarak ek olarak elektrik bandı kullanabilirsiniz.AĞIRLIK : yaklaşık 0.8 kg. ???????????????????????? ???????????????? ???????????????????????? : ÇAP : 1.2" / 30.5 mm. TAM UZUNLUK : 43"/1100mm.renk : Karbon Kolu + Krepish v2.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi