.

.

Herocreations 8 H Şarj Edilebilir Cam Spa Çeşme Mum ile USB Plug-in ve Uzaktan Kumanda için Kapalı Yatak Odası Oturma Odası Banyo Ev Dekor (Yeşil)

Herocreations 8 H Şarj Edilebilir Cam Spa Çeşme Mum ile USB Plug-in ve Uzaktan Kumanda için Kapalı Yatak Odası Oturma Odası Banyo

değerlendirme:

₺ 119.97
Mal
Mağazada

Sakin akan suyun ve yatıştırıcı alevsiz mum ışığının huzurlu, sakinleştirici dostluğunun tadını çıkarın . Ev ya da iş yerinde rahatlamak. Measures 8”Hx4”Çapını ölçer.Ginkgo yaprağı tasarımı, devreye girdiğinde iç kısmı su çeşmesi ile yumuşak bir şekilde kabarcıklarla doldurun.Sıcak beyaz titrek ışık sizi rahat ettirir. ♦ Sadece iç mekan kullanımı içindir.5 saat açık / 19 saat kapalı isteğe bağlı zamanlayıcı.İstediğiniz yere koyabilirsiniz, oturma odası, yatak odası, banyo ve vb. ▲ Package içerir 1 Xglass Mum Çeşme( 18650 A pil dahil) ,1 xremote Kontrol (CR2025 pil dahil), 1 Xinstruction Levha, 1 XUSB Plug-in. Each Her mum çeşmesi iyice ve titizlikle test edilmiştir.ABD patentimiz no.is 10907819 B1.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.Renk : Yeşil.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi